Zonguldak Alaplı ilçesindeki Sarıkadı köyünde, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde mevcut muhtar Ayhan Kandemir seçimi kaybetti. Köye yeni bir muhtar seçilirken, oyların çoğunu alan Soner Demirci ise köyün yeni muhtarı oldu. Sonuçlarına ardından 2 muhtar arasında tartışma yaşandı. Tartışma kavgaya dönüşürken, iki tarafın akrabaları da kavgaya karıştı. Köyde çıkan kavgada taş ve sopalarla taraftar birbirlerini yaraladı. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri müdahale ederken, kavgada 10 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerine çağrılan ambulanslarla Alaplı ve Ereğli ilçe Devlet Hastaneleri ile çevredeki özel hastanelere kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, durumu iyi olan yaralıların ifadesini aldı.
Related Posts
Samsun’da Otomobil Çarpışması: 8 Yaralı
Samsun’un Vezirköprü ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, Dursun Kuru idaresindeki bir otomobil ile Nihat Emeç’in kullandığı başka bir otomobil çarpıştı. Kazada, sürücülerin yanı sıra araçlardaki 6 kişi yaralandı. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından Vezirköprü Devlet Hastanesine kaldırıldı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
Borsada en fazla Fenerbahçe kazandırdı
Borsa İstanbul’da işlem gören spor şirketleri arasında ilk altı aylık dönemi yüzde 106,8 yükselişle tamamlayan Fenerbahçe Futbol AŞ, yatırımcısına en fazla kazandıran spor şirketi oldu.
Takla atan otomobil önce durağa sonra kamyonete çarptı! ‘Kendimi yola zor attım’
Bahçelievler, D-100 Karayolu yan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, takla atarak önce otobüs durağına ardından da park halindeki kamyonete çarptı.